Žij každou sekundu naplno i když víš,že je třeba poslední.

Červenec 2007

Odjiiiiždim...

29. července 2007 v 10:36 | Fallen_angel |  News
Tak odjííííždiiiim x) tak papííík a velikánskej pozdrav TERUSHCE ! Pac a pusu Vaše Lussy

TH na dovčách...

28. července 2007 v 23:20 | Fallen_angel |  Tokio Hotel
x)

Polštářek...

28. července 2007 v 22:46 | Fallen_angel
Tohle sice neni z MS.cz ale newaaaaa mam to z Takka kde maj právě kolekci TH x) já mam ten polštářek napravo x) je upe rozkošnej xD

Mrtě animovaný Twins xD

28. července 2007 v 22:44 | Fallen_angel |  Kresbičky
xD loool

Guiness TH

28. července 2007 v 22:22 | Fallen_angel |  News


Tohle je fanouškovská akce " Pohledy pro Tokio Hotel.." organizátoři: Fanouškovský team Polsko www.tokiohotel-interclub.com

Pozor!

Porazíme Guinnesův rekord!

Pojďme všem ukázat, že opravdu chceme sjednotit všechny fanoušky Tokio Hotel. Máš dost konfliktů mezi zeměmi.? Všichni je milují stejně!
Pojďte udělat něco všichni společně. Ne ve všech městech, ne ve všech zemích .. na celém světě! Pojďme udělat společně jednu akci, abychom ukázali klukům že dokážeme spolupracovat.
Chceme dostat Tokio Hotel do Guinnessovy knihy rekordů a zůstat na paměti lidí navždy. Musíme se omluvit za všechny konflikty, které pro ně byli zklamáním.
Zlomíme pro ně rekord. Nyní máš šanci připojit se do jediné oficiální akce pro Tokio Hotel, která je největší v historii. To tu ještě nebylo.

Chceš ukázat klukům jak moc je máš ráda? Chcete poděkovat za to, že na nás vzpomínají ať jsou kdekoli? Nyní můžete. Měli by vědět kolik mají fanoušků- z různých nečekaných zemí a míst.

Jediná oficiální akce skupiny FanArt-TEAM Polsko. ( největší světová organizace na zlomení rekordu pro TH a fanoušky- www.tokiohotel-interclub.com) Pošleme pohledy pro Tokio Hotel. Mezinárodní akce pro všechny fanoušky.

Světová akce: " Pohledy pro Tokio Hotel"
Nezáleží na tom kde bydlíš, ve kterém městě, v jaké zemi, nezáleží na tom, kde teď jsi, doma nebo na prázdninách- pošli pohled Tokio Hotel z místa kde teď jsi. Jestli se chceš připojit do naší akce napiš pohled pro Tokio Hotel a pošli ho na naší FanArt- týmovou adresu:

Agata Sobocińska
ul. Karbowska 15
87-300 Brodnica
Polsko

Pohled napiš v jednom ze tří jazyků: angličtina, němčina nebo polština .Do akce můžeš posílat jenom pohledy- NEPOSÍLAT dopisy, dárky a balíky!!!
TEXT je libovolný, ale musí se týkat Tokia Hotel !!! Nemusí být dlouhý!
POHLED je taky libovolný -vlastný výběr

Náš Fanclub sesbírá všechny pohledy a udělá z nich největší dárek, který klukům dáme.

Již jsme informovali management Guinnessových světových rekordů, že chceme zlomit tenhle rokord a již na něj dohlíží. Pojďme udělat všechno pro zlomení tohoto rekordu a pomozme Tokio Hotel do Guinnessovy knihy rekordů.

Pohledy můžete posílat až do prosince 2007!!!
Musí to být největší mezinárodní akce pro všechny fanoušky z celého světa bez ohledu na národnost.

Ale jestli to chcete opravdu udělat, nemusíte jenom posílat pohledy. Všichni o této akci musí vědět. Posílejte informace o akci na blogy, web stránky, všem faninkám Tokio Hotel, které mají profil na MySpace, posílejte si to mezi fanoušky, piště o tom na fórech, Fanklubech, piště to do komentářů a posílejte to faninkám e-mailem. A samozdřejmě to překládejte do vašich jazyků pro faninky, které neumí anglicky.

Každý z vás ( kromě pohledů) by měl věnovat svůj čas informováním ostatních fans a udělat akci populární. Pro tento zápis musíme pracovat společně.

Pohledů můžeš poslat kolik chceš. Jestli jsi opravdová fanynka a chceš spojit všechny fanoušky- připoj se do naší akce a řekni o ní ostatním. Můžeš si taky dát náš banner na své stránky.

Pamatuj! Jestli chceš poslat tuto zprávu ostatním fanouškům z jiných zemí, můžeš použít polskou, německou, ruskou a holandskou verzi této zprávy a stejné verze banerů.
Klidně můžeš fanouškům poslat informace v angličtině.
Překlady najdete tady:
http://fanartteam-deutsch.blog.onet.pl/ Německá verze textu(German version )
http://fanartteam-english.blog.onet.pl/ Anglická verze textu(English version)

Já do toho du!!!!!!!

Fotoshoting Gothic 2006

28. července 2007 v 21:53 | Fallen_angel |  Bill Kaulitz
Za tyhle fotky vděčim Terushce <3 a mooc díky x) gi01ou3sp0.jpg Tokio Hotel picture by Rockerka120
gi02hn6pt3.jpg Tokio Hotel picture by Rockerka120
gi03ue6ay4.jpg Tokio Hotel picture by Rockerka120
gi04cs5wg6.jpg Tokio Hotel picture by Rockerka120
gi06ea9tx6.jpg Tokio Hotel picture by Rockerka120

Odjíždím do Deutsche x)

28. července 2007 v 15:11 | Fallen_angel |  News
Milý retardovaní bratři a sestry x)
Přináším Vám...dobrošpatnou zprávu xD Zítra odjíždim do deutsche a vrátím se až jedenáctýho x) Odjíždim za svou kamarádkou která se tam před rokem přestěhovala uaaaaaaaa těěěěšo celou dobu na mě její rodiče a všeci budou plynule mluvit německy xD německá televize,německý KRÁMY,německý HADŘÍKY,německý rádia ... německý CENY xD Ochhh... xD už jenom z toho pomyšlení je to felazz xD Až na to,že pojedu 750 km ale co to je xD když bude time tak se možná stavíme i v Loitsche !!! Ale pokud ne tak tam určo pojedu někdy jindy x) Tak sem Vám jenom chtěla říct že dneska přidávam články a pak tu dlouho nic nebude ale nebojte já se to dneska pokusim nějk vynahradit x) Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapaaaaaaaaaaaaaaaaa Lussy <3

Backstage Ostrava 2007

27. července 2007 v 10:32 | Fallen_angel |  Tokio Hotel
UAaaaaaaaaa pořááád vzpomínam x)

For Tereshka...

26. července 2007 v 21:39 | Fallen_angel
Upozorneni:Tento článek je věnovaný nejdůležitější osobě v mém životě takže bych ho nedoporučovala těm,kteří neradi čtou,protože to bude na dlouho.
Milá Terinko...
Ani nevím kde mám začít...Je toho tolik co bych ti chtěla říct,ale to by se sem snad ani nevešlo.Od prvního dne kdy jsem tě viděla...prostě si mě něčím zvláštním přitahovala a v hlavě mi šeptalo...*Tohle je tvoje spřízněná dušička.* Navždycky budu ráda za to,že jsem ten hlas v mé hlavě poslechla a neignorovala ho.S nikým jsem si nikdy nepopovídala tak dobře jako s tebou.Ty si se na mě nikdy nevykašlala a vždycky jsi mě vyslechla a pomohla mi.Nebyla jsi jako ostatní.Byla jsi výjmečná.Byla jsi anděl kterým stále jsi a navždy budeš!Nevím co bych si bez tebe počala.Ty tvoje hlášky a báječné nápady jsou nezapomenutelné.Ty chvilky co jsme spolu strávili také.Nikdy na ně nechci zapomenout a pochybuji,že bych vůbec někdy byla schopna na ně zapomenout.Chci abys věděla,že ať se bude dít cokoliv vždycky budeš v mém srdci a nikdy na tebe nezapomenu.Kdykoliv budeš potřebovat s čímkoli pomoci můžeš se na mě obrátit a já tě vyslechnu stejně jako si vždy vyslechneš ty mě.Tenhle článek vyjádří jen tisícinu toho co bych ti chtěla říci.Když pláčeš...pláči s tebou...když se směješ...směji se s tebou...když trpíš...trpím s TEBOU.Kdyby ti kdokoli z těch hnusných lidí který pobíhají po světě ublížil,může si být předem jistý,že mu v lepším případě rozbiju držku.Nechci aby ti kdokoli ubližoval a taky ti nikdo ubližovat nebude.Ty si moje zpřízněná duše a anděl strážný v jedné osobě.Cítím,že tobě mohu říct cokoliv a ty mě vždycky podržíš ať už je to cokoliv.Ty jako jediná na světě máš mou absolutní důvěru.Nikdy jsem nikoho nepotřebovala mít pořád u sebe tak jako tebe.Miluji když se na tvé tváři oběví sebemenší náznak štěstí.Okamžitě mám chuť radovat se s tebou.Nikdy o tebe nechci přijít a doufám,že ani nepřijdu,protože ty jsi jediný člověk na celém světě který mi opravdu rozumí a ví o mě úplně všechno.Jsi dušička kterou jsem hledala celý svůj dosavadní život a konečně sem jí našla a nenechám si tě nikým a ničím vzít.Pro mě jsi nejlepší a nejdůležitější človíček na světě a nedovedu si bez tebe představit svůj život.I love you...so much...you are Angel...
Your Lussy <3

Prosím čtěte...

23. července 2007 v 11:37 | Fallen_angel |  News
Ahoj ahoj...předevčírem jsem se vrátila z tábora a co nezjistím....spousty negativních komentářů....můj blog objevili anti a nechtějí mě nechat být....proto pro vás všechny ...KDYŽ SE VÁM TU NELÍBÍ TAK SEM NECHOĎTE NIKDO VÁS NENUTÍ! Já taky nepíšu na blogy anti...a pokud už napšu tak tam nepíšu jen negativní ale i pozitivní koment.Byla bych ráda kdybyste mě poslechli.Neříkám,ž nemůžete mít žádnou kritiku ale např komentáře u mých new věcí typu : To ti tak budu věřit že tyhle věci máš!!! apod. mě už unavujou a myslím si,že to nemáte za potřebí.Je to prostě závist kterou já nenávidim takže kdybyste byly tak hodný a v tomhle mě poslechli.Díky....
Euer Lussy

Pár avatárků...

13. července 2007 v 22:58 | Fallen_angel |  Bill Kaulitz
<3 x))

Dva avatary...

13. července 2007 v 22:41 | Fallen_angel |  Tom Kaulitz
x)

Jedu na tábor...

13. července 2007 v 17:48 | Fallen_angel |  News
Takže lidišky jedu a tábor a 14 dníků tu nebudu ale doufam,že mi sem kvuli tomu nepřestanete chodit x) hned jak přijedu tak sem něco plácnu a písnu jaký to bylo na tábře a kolikrát sem u ohně zpívala Freunde bleiben xD ... ehm spíš by se pro tenhle účel hodil název Gegen meinen willen xD lolz potom až nám bude hořet pod oknem jako minulej rok tak budu řvát Hilf mir fliegen,Rette mich,Ich brech aus xD i když vybuchnu....spíš schořim xD lolz u jídla Komm und rette mich bitteeeee xD jhááj ale jo celkem se těšim jenom se netěšim proto,že tam budeme mít asi 34 stupňů a ... no já sem takovej chladnější typ....ale ne zase tak uplně XD mam rád sluníčko ale přiměřeně takovej 20-25 C je ok ,-) K_rwa mam odkrvenou nohu xD já sem opravu v pohodě xD ok ok budu končit nebo bych se rozepsala a to by nebylo hezký xD ppapppa .-*

Mega várka placiček...<3

13. července 2007 v 17:10 | Fallen_angel
Právě jsem si objednala "menší" várku placek xD tady sou
x) <3

Řetězovka 39

11. července 2007 v 15:33 | Fallen_angel
1.Tvoje jméno?
Lucka
2. Apřezdívka?
Fallen_angel,Gefallen_engel,Billinka,Tokiačka
3. Jaký jsi znamení a kolik ti je?
býk,13
4. Oblíbený pití (alko/nealko)?
vodka a cola
5. Ty a cigarety?
no coment...radši xD
6. Řekl ti někdy někdo, že tě miluje a ty víš, že to myslel/a upřímně?
jo...
7. Chtěl bys žít někde za hranicemi?
chci do deutsche za každou cenu...kdyby mi někdo řekl,že se můžu odstěhovat zejtra tak bych okamžitě znala odpověd...
8. Jaký lidský vlastnosti nejvíc nesnášíš?
přetvářku
9.Je nějaký moment v tvém životě, který bys nejradši vymazal/a?
jo...
10. Déšť, nebo slunce?
....jak kdy xD
11. Je snadný získat si tvou důvěru?
ne...
12. Je na světě někdo, pro koho bys udělal/a cokoliv?
jo...
13. Oblíbený roční období?
léto a zima xD ehm...njn v létě chci aby byla zima a v zimě aby bylo léto xD
14. Miloval/a jsi někdy někoho k zbláznění?
jo...
15. Je někdo, kdo má tvou plnou důvěru?
jo...
16. Jsi zamilovaný/á?
jo...
17. Co ti jde fakt dobře?

nic xD compování xD flákání a nadávání xD a argumentování a vydatný diskutování xD všechno ukecam xD
18. Čaj, nebo kafe?
kafe
19. Jaká je tvá oblíbená barva?
černá,černá,černá a ještě černá
20. Jsi romantická duše?
jo...
21. Je někdo, o kom můžeš říct, že tě nikdy nezradí?
jo...
22. První myšlenka po ránu?
Kde to sem.... xD
23. Jak by sis přál/a, aby se jmenovaly tvoje děti?
nooo já děti nechci mít ale když už tak Linda a Tomáš...xD
24. Bouřka, blesky a ty?
uaaaa jooo xD
25. Chodíš s někým?
bohužel ne...přesto že bych si to z celýho srdce přála...
26. Co tě vytrvale provází životem?
závist...zlo...muj stín xD
27. Oblíbený filmy
Madagaskar,Gothica
28. Čeho se nejvíc bojíš?
...vlastního stínu xD ehm ne fakt...asi mrch...
29. Místo, který bys chtěl/a navštívit?
Stona hange...srry ani nwim jaxe to píše xD
30. Jak vidíš svou budoucnost?
E55 xD
31. Máš něco rozečteného?
jo...Život usoužené puberťačky xD
32. Je něco, co na sobě nesnášíš?
jo...wšechno xD
33. Co tě opravdu baví?
...sport...blogaření....comp xD kluci
34. Umíš mlčet?
ne...xD
35. Trenýrky, nebo slipy / tanga, nebo bombarďáky?
tanga a u kluků trenýrky xD
36. Na co se těšíš v blízký době?
tábor a výlet ke kámojdě do deutsche xD
37. Tvoje největší dlouhodobější přání?
znásilnit Billa Kaulitze xD
38. Co ty a deprese?
ehm....no nic....
39. Koho můžeš označit za kamaráda a bydlí nejdál?
Martinku x( je z deutsche

40. Co pro tebe znamenají přátelé?
většinu mýho života...
41. Oblíbené slovo nebo věta?
To je felazz.Hafo mega ultra nejwíc mrdák xD
42. Oblíbený jazyk?
němčina...ehm...pak ještě (N)emův xDxDxD o.O
43. Umíš líbat?
jak to mam vědět xD já se sama se sebou nelíbam xD
44. Můžeš žít bez muziky?
ne
45. Snažíš se vyhnout závazkům?
...jak kterejm xD
46. Oblíbená literární postava?
Kačer donald xD
47. Nejcennější věc, co máš doma?
kousky ručníků Billa a Toma a podpisy Billa a Gustava
48. Máš rád sny?
hlavně noční můry xD
49. Co ty a pátek 13.?
super x)
50. Oblíbený cizí výrok?
...To je sexouš xD

Řetězovka 38

11. července 2007 v 15:09 | Fallen_angel
V kolik ránío vstáváš? 7:00 když du do school ale jinak ve 14:00 a pozdějc
V kolik chodíš obvykle spát?po půlnoci xD
Nosíš rovnátka?chtěla bych x(ale prej nemam křivý zuby xD
Nosíš brýle?slunečnice jo xD na ozdobu taky ale dioptrie ne
Nosíš protézu?ehm...o žádný newim max.o tý mozkový

Nosíš dlahu nebo sádru?no sádru v hlavě mam to je fakt
Kolik je teď hodin? 15:07...právě sem vstávala
Máš ustlanou postel? ne
Co je za den?jak to mam tušit xD asi středa
Teď napiš i rok!2007

Znáš nějaké online hry?jo
Hraješ je? Jaké? různý xD
Máš na posteli něco jiného než polštář a peřinu?obrovský plyšový prase xD krávu neměli x(
Máš teď v pokojíku uklizeno?ne xD ... to nemam nikdy
Kolik je teď hodin? 15:09
Máš tiskárnu?jo ale nefunguje...přesněji bez barvy xD
Máš skener? ne
Jaký si kupuješ časopis: Bravo,Bravogirl,Top dívku,Dívka,Popcorn,Cosmopolitan,Cosmo girl a Sweet 17 pravidelně x) O=)
umíš šetřit? ehm...podívejte se na předchozí bod...
Napiš tvoje nej blogaře: waster xD
kdo má pokračovat? to je fuk xD
Přidáš svojí ikonku? nechce se mi xD

Řetězovka 37

11. července 2007 v 14:54 | Fallen_angel
1) Kůň nebo pes?
- pes
2) Pes nebo kočka?
- pes
3) Kočka nebo křeček?
- křeček
4) Křeček nebo papoušek?
- křeček
5) Papoušek nebo morče?
- papoušek
6) Morče nebo rybičky?
- rybičky xD
7) Rybičky nebo chameleon?
- chameleon
8) Chameleon nebo opička?
- chameleon
9) Opička nebo králík?
- opička
10)Králík nebo ovce?
- ovce xD
11) Ovce nebo koza?
- ovce
12) Koza nebo kráva?
- KRÁVA xD
13) Kráva nebo myška?
- kráva
14) Myška nebo slepice?
- myška
15) Slepice nebo husa?
-
16) Husa nebo kachna?
- kachna
17) Kachna nebo krůta?
- kachna
18) Krůta nebo tarantule?
- tarantule
19) Tarantule nebo osel?
- osel
20) Osel nebo kůň?
- osel

Řetězovka 36

10. července 2007 v 23:35 | Fallen_angel
x)

Řetězovka 35

10. července 2007 v 23:27 | Fallen_angel
x)

Řetězovka 34

10. července 2007 v 23:20 | Fallen_angel
x) sem to ale čubka...hned nahoře xD