Žij každou sekundu naplno i když víš,že je třeba poslední.

Bude to hlasité

6. ledna 2007 v 14:11 | Rockerka |  News
předem chci říct jsem hroozně ráda protože budou mít koncert i u nás v Ostravě a já mám lístek!!!! juchuchu doufám že budete mít stejné štěstí jako já při nakupování protože je to hoodně těžký koupit kupuje se to jedině na http://www.libimseti.cz a musíte umět kupovat přes internet mít tiskárnu a barvu v ní program e-ticket a embasovanou platební kartu je to hodně složitý ale já naštěstí měla takový štěstí že se mi to podařilo koupit jinak to de koupit jen přes tenhle odkaz přes internet tag přeju hooodně štěstíčka :-) a napište jestli se to někomu podařilo koupit at mam radost s váma ...
Tokio Hotel-Bude to hlasité
Konečně. Může se zase začít křičet! 16. března startuje velká "483 - Tour" Tokio Hotel. Německý superband budu živě rockovat ve 14 německých městech. V BRAVU vypráví zpěvák Bill (17), kytarista Tom (17), bubeník Gustav (18) a basista Georg (19) exkluzivně první detaily o jejich velké koncertní cestě.
Bravo: Data tour jsou venku - vzniká u vás už nějaké vzrušení?
Tom: Jo strašně. Je to správně zvučné, je to tak husté!
Bill: Přirozeně doufáme, že všichni naši fanoušci přijdou a bude to zcela skvělá tour!
Bravo: Když se vyprodají všechny lístky, kolik lidí potom bude na vaší show?
Bill: Dohromady 250 000. Fans se hodí do hal. Samotné vystoupení je tak šílené.
Tom: Tohle vědět, je docela komicky pocit, že se tolik lidí přišlo podívat kvůli vám!
Bravo: Co máte vymyšleno na vaši ,,483 Tour"?
Bill: Tentokrát budeme mít ještě hustší produkci. Chtěli jsme to prosadit ještě na Schrei Tour. Přitom je všech 40 lidí v našem týmu. Máme pět kamiónů, v kterých přepravujeme všechno naše vybavení a cestujeme se čtyřmi tourbusy. Najezdíme 10 000 kilometrů - prostě neuvěřitelné!
Bravo: Jezdíte potom také někdy v tourbuse?
Bill: Anoo! Dostali jsme vlastní dvoupatrový tourbus, který byl pro nás extra přestavěn. Dobré postele, mimo to také hrací konzole, televizi a malou kuchyň. Bylo by taky cool, kdybychom dostali sprchu. Ale to bývá bohužel zřídka.
Tom: Toaleta je taky důležitá, ale v busu nefunguje, tak jak by měla. To je fakt na hovno. Chodím tedy krátce přes show (směje se!)
Bravo: Od teď jste na cestách v tourbuse vy čtyři?
Tom: Jo. Přesně. Ale máme ještě dvě postele navíc, pokud by s námi chtěli kámoši.
Bravo: Co můžeme očekávat na pódiu?
Bill: Budeme tam stát přibližně jeden a půl hodiny. A podle nálady přidáme ještě přídavek!
Tom: V každém případě budeme hrát všechny songy z našeho nového alba "zimmer 483". Určitě také zahrajeme nějaké songy z našeho starého alba, ale ještě nevíme které.
Bravo: Budou připraveny nějaké efekty?
Tom: To ještě zcela přesně nevíme, právě děláme přípravy, mluvíme o tom s designerem pódia. Ještě máme hodně věcí na probrání. V každém případě ale chceme vymyslet cool věci. Budete napjatí!
Bravo: Budete v roce 2007 víc koncertovat?
Bill: V létě vám garantujeme opět hodně open-air koncertů. Ale nyní se v prvé řadě koncentrujeme na naši tour v halách!
Bravo: Mnoho německých fanoušků je zklamáno. Říkají, že bude hrát jenom přes týden?
Tom: Dříve jsem se vždy těšil, když jsme měli v Magdeburgu koncerty přes týden. To byl dobrý důvod, jak říct rodičům, že na další den nemusím snad na dvě hodiny. Samozřejmě je to o víkendu lepší, ale organizátoři nám to bohužel nezměnili.
Bill: Celý tým je s námi na cestách, potřebovali bychom je třikrát tak dlouhou. To nedělají firmy. Hrajeme ale i přes týden a o víkendech. Vždy dva dny koncerty a jeden den pauza. Ale fanouškům rozumím, často to není tak jednoduché přijet!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama