Žij každou sekundu naplno i když víš,že je třeba poslední.

Leden 2007

Rodinný albíčko!!

6. ledna 2007 v 14:48 | Rockerka |  Zwillinge
mám pro Vás pěknou kopu fotek, ale tenkrát to nejsou žádný komerční fotky z klukoic pobytů kdesi, ale foky z kluků rodinného alba, ze školy, fotečka Andrease ve fastfoodu, hodně fotek z Loitsche, a hlavně fotečka klukoic údajného táty, ovšem jestli to je jejich táta, jestli ten pravý nebo ten druhý to ví jen oni. Možná je to taky pěkná kachna :o(, no kdo ví. Už jsem jí našla, tak Vám jí sem dávám, ale podoba tam není žádná.
Jak je všechno relativní. Z takových unudlánků se vyklubali takoví pěkní kluci :o)
Tohle se Vám asi moc nelíbí co? Jsou němky všechny nějaký pohublý, to jasný proč, protože maminy neumí vařit. Znáte to ne? Češku do kuchyně, Němku do postele, a Italku teď nevím kam, doplňte.....
Tak tady je údajný taťulda dvojčátek, ale moc mně nelinčujte, nemusí být na tom zbla pravdy.
Andreas na hambáči.
Maskování na nákupy v Paříži, tady se Michael Jackson musí divit, jak to, že má syna o kterém neví.
ps:ten klobouček mam ze stejnýho krámku!!
Dvojčátka se fakt nezapřou.
Pověstná zastávka a její historie. Jak vypadala, než se kluci stali slavními a jak vypadá teď.
A další objekty, které padly do spárů BLÁZNIVÝM fanynkám.
No přijde Vám to normální? Přijely by jste do jejich vesnice a čmáraly všude?
Přece tím klukům dělají jen problémy - lidi odtamtud to tam kvůli nějakým dvou cápkům od vedle nechtějí mít zničený. No chápete to jaký to jsou dylyny blbý?
Podívejte se na to samy, o zastávce ani nemluvě, ale u tý už se to tak nějak předpokládá:
Labe v Magdeburgu.

Máte lístky do Ostravy??

6. ledna 2007 v 14:34 | Rockerka |  Anketky :-)
mááááš?? já jo :P i do prahy :P

Líbíse ti klip Wir schliessen uns ein?

6. ledna 2007 v 14:24 | Rockerka |  Anketky :-)
??no hlasuj ferdo hlasuj

Bude to hlasité

6. ledna 2007 v 14:11 | Rockerka |  News
předem chci říct jsem hroozně ráda protože budou mít koncert i u nás v Ostravě a já mám lístek!!!! juchuchu doufám že budete mít stejné štěstí jako já při nakupování protože je to hoodně těžký koupit kupuje se to jedině na http://www.libimseti.cz a musíte umět kupovat přes internet mít tiskárnu a barvu v ní program e-ticket a embasovanou platební kartu je to hodně složitý ale já naštěstí měla takový štěstí že se mi to podařilo koupit jinak to de koupit jen přes tenhle odkaz přes internet tag přeju hooodně štěstíčka :-) a napište jestli se to někomu podařilo koupit at mam radost s váma ...
Tokio Hotel-Bude to hlasité
Konečně. Může se zase začít křičet! 16. března startuje velká "483 - Tour" Tokio Hotel. Německý superband budu živě rockovat ve 14 německých městech. V BRAVU vypráví zpěvák Bill (17), kytarista Tom (17), bubeník Gustav (18) a basista Georg (19) exkluzivně první detaily o jejich velké koncertní cestě.
Bravo: Data tour jsou venku - vzniká u vás už nějaké vzrušení?
Tom: Jo strašně. Je to správně zvučné, je to tak husté!
Bill: Přirozeně doufáme, že všichni naši fanoušci přijdou a bude to zcela skvělá tour!
Bravo: Když se vyprodají všechny lístky, kolik lidí potom bude na vaší show?
Bill: Dohromady 250 000. Fans se hodí do hal. Samotné vystoupení je tak šílené.
Tom: Tohle vědět, je docela komicky pocit, že se tolik lidí přišlo podívat kvůli vám!
Bravo: Co máte vymyšleno na vaši ,,483 Tour"?
Bill: Tentokrát budeme mít ještě hustší produkci. Chtěli jsme to prosadit ještě na Schrei Tour. Přitom je všech 40 lidí v našem týmu. Máme pět kamiónů, v kterých přepravujeme všechno naše vybavení a cestujeme se čtyřmi tourbusy. Najezdíme 10 000 kilometrů - prostě neuvěřitelné!
Bravo: Jezdíte potom také někdy v tourbuse?
Bill: Anoo! Dostali jsme vlastní dvoupatrový tourbus, který byl pro nás extra přestavěn. Dobré postele, mimo to také hrací konzole, televizi a malou kuchyň. Bylo by taky cool, kdybychom dostali sprchu. Ale to bývá bohužel zřídka.
Tom: Toaleta je taky důležitá, ale v busu nefunguje, tak jak by měla. To je fakt na hovno. Chodím tedy krátce přes show (směje se!)
Bravo: Od teď jste na cestách v tourbuse vy čtyři?
Tom: Jo. Přesně. Ale máme ještě dvě postele navíc, pokud by s námi chtěli kámoši.
Bravo: Co můžeme očekávat na pódiu?
Bill: Budeme tam stát přibližně jeden a půl hodiny. A podle nálady přidáme ještě přídavek!
Tom: V každém případě budeme hrát všechny songy z našeho nového alba "zimmer 483". Určitě také zahrajeme nějaké songy z našeho starého alba, ale ještě nevíme které.
Bravo: Budou připraveny nějaké efekty?
Tom: To ještě zcela přesně nevíme, právě děláme přípravy, mluvíme o tom s designerem pódia. Ještě máme hodně věcí na probrání. V každém případě ale chceme vymyslet cool věci. Budete napjatí!
Bravo: Budete v roce 2007 víc koncertovat?
Bill: V létě vám garantujeme opět hodně open-air koncertů. Ale nyní se v prvé řadě koncentrujeme na naši tour v halách!
Bravo: Mnoho německých fanoušků je zklamáno. Říkají, že bude hrát jenom přes týden?
Tom: Dříve jsem se vždy těšil, když jsme měli v Magdeburgu koncerty přes týden. To byl dobrý důvod, jak říct rodičům, že na další den nemusím snad na dvě hodiny. Samozřejmě je to o víkendu lepší, ale organizátoři nám to bohužel nezměnili.
Bill: Celý tým je s námi na cestách, potřebovali bychom je třikrát tak dlouhou. To nedělají firmy. Hrajeme ale i přes týden a o víkendech. Vždy dva dny koncerty a jeden den pauza. Ale fanouškům rozumím, často to není tak jednoduché přijet!

Wir schliessen uns eins-klip

5. ledna 2007 v 21:11 | Rockerka |  KLIPY
Goood nejnovější

Der letze tag-klip

5. ledna 2007 v 21:08 | Rockerka |  KLIPY
Gooooooooood poslední den

Schrei-klip

5. ledna 2007 v 21:07 | Rockerka |  KLIPY
gooooooooooooood

Durch den monsun-klip

5. ledna 2007 v 21:04 | Rockerka |  KLIPY
good mam černý svíčky po pokoji :-D

Super brácha

5. ledna 2007 v 17:52 | Rockerka |  => Jednodílný <=
,,Dělej Tome,vstávej,nebo zase přídem pozdě!" snažim se vší silou stáhnout z Toma jeho peřinu.,,No jo,dyť už jdu!" Tom se mi opět snaží nakecat,že vstává.Takhle to začíná každej den,já...sice mi trvá tak hodinu moje ranní procedura,ale aspoň stíham na rozdíl od NĚKOHO! Teď už sem fakt nervózní,jenže Tom je známej flegmouš a po-ma-lič-ku se teda jako zvedá-aby se neřeklo. ,,No vidíš,jak ti to jde!" Uff! Už sem si myslel,že zase (už po druhý) pujdu do školy sám,to by měl Tom zase problémy,a protože sem jeho brácha,tak bych se taky necítil zrovna nejlíp.
Ještě jednou se podívam do zrcadla,jestli je všechno tak,jak má bejt,takže: vlasy-dobrý,oči-perfekt,nehty-černý...takže všechno v pohodě.
,,Tome,ty si z toho možná děláš srandu,ale my fakt přídem pozdě!" ...hned,jak to dořeknu,Tom se objeví ve dveřích a nasadí sladkej úsměv ,,Dyť už sem! Hele,řeknu ti,brácha,seš strašnej nervák." Rázem se muj opětovanej úsměv přemění v úšklebek.
Do třídy sme vtrhli jen taktak,zrovna se otevřely dveře a koho nevidim? Paní učitelka Braunová! Tak to je moc hezkej začátek dne....
Asi tady neni učitel na něminu,tak nám musej dohodit na suplování zrovna jí....No,co se dá dělat,hůř je na tom Tom,nemá ho totiž ráda právě kvůli jeho flegmatický povaze,a tak,když to jde,vyvolává ho co nejčastějš. ,,Tom Kaulitz!" vysloví rázně.Tom zase nasadil ten svuj obličej....chudák,ale někdy si to fakt zaslouží.Jenže on ví,jak na ní....,,Já sem tady tejden nebyl!"-to mu vyšlo,protože se ztratila třídnice,tak se Braunová nedozví,že tady celej tejden byl.Tom se vrací hrdě na svý místo a všichni ho obdivujou pohledama. ,,Brácha!" zakřičim na Toma a ukážu palec nahoru ,,Dobrý!"
Tak sme přežili ještě 5 dalších nudných hodin ve škole a šli sme na oběd.Kluci ze třídy furt Tomovi říkali,jak učitelku pěkně setřel a tak....to už mě nebavilo,protože mě si zase nikdo nevšímal.Ale najednou ke mně přišla ňáká moc pěkná holka,asi nová a chtěla podpis.Tak sem se jí hrdě podepsal na ruku a pak mi beze slov s úsměvem strčila do ruky papírek.Na něm bylo její telefonní číslo a jméno-Katrin-,,Pěkný jméno" řek sem si v hlavě,ale problém je,že sem ještě nikdy holku neměl a nevim,jak se mam chovat a tak,ale tahle se mi fakt líbí.....,,Ne! Toma se ptát nebudu, ten by mě vyfakoval ještě,než bych ho poprosil." Tak přemejšlim dál,ale nikdo jinej mě nenapadl...,,Holt to budu muset ňák vyřešit sám,no."
Už sme dorazili do jídelny,sedl sem si k Tomovi s klukama,jen tak přemejšlel o tom,co jí mam napsat a rejpal se v jídle.Tom tam dělal šaškárny se špagetama...i když mě někdy štve,je stejně prima.
Jdem s Tomem domů,a tak jen tak myslim na Katrin....kouknu na Toma,ten si vykračuje pár metrů za mnou s batohem na jednom rameni a kope do plechovky. ,,Teď nebo nikdy,"vytáhl sem mobil z kapsy a začal:Ahoj Katrin,nechtěla bys jít zejtra po škole-tak v 15:30 jenom tak ven?Bill.....opsal sem z papírku ještě číslo a aspoň pětkrát ho překontroloval-dobrý,tak jsem jí tu zprávu poslal.
S úsměvem sem počkal na Toma a ten samozřejmě vyzvídal,,Co se děje?"..,,Nic,co by mělo?" nenápadně sem ho odsek.
Doma sem se zavřel do svýho pokoje,sednul sem si na postel,položil mobil vedle sebe a čekal na odpověď.........uplynulo 10 minut......20 minut a furt nic,ale to už mě nebavilo,tak sem šel za Tomem.,,Tome?" vešel sem nesměle do pokoje. ,,Co chceš?" odpověděl mi Tom otázkou nevnímavě při paření na kompu. ,,Víš jak sem ti říkal takový ty keci,že budu mít holku,až o ní budu vědět úplně všechno a že na ty holky ani moc nejsem a.....,,Tak co chceš?" skočil mi Tom do řeči ,,No dneska mi jedna dala číslo a furt mi na mojí zprávu neodepisuje,tak nevim,jestli jí mam ještě něco napsat,nebo o mě najednou ztratila zájem"..... ,,Brácha,ty nejseš na kluky?" směje se Tom blbě. ,,Haha,tak díky za pomoc tupče!" a odcházel sem pomalu z pokoje. ,,Počkej! Dej jí čas,může v tom bejt cokoliv,víš kolikrát se mi tohle stalo? A většinou mi napsaly až druhej den,protože holky to maj těžký,ty vo tom přemejšlej celou noc,co ti maj napsat." Teď mi Tom zved náladu ,,Díky,radši se ptam zkušených." A odešel sem do pokoje.Už bylo dost pozdě,tak sem si šel lehnout.
Ráno sem vstával o půl hodiny dřív,abych vypadal úplně dokonale,když s ní pujdu hned po škole,taky sem nezapomněl vzbudit Toma o něco dřív,ve škole sme byli taky brzo.....prostě dobrej den.Škola se dala dneska prožít v klídku,ale na mobilu furt nic.Po škole v půl čtvrtý sem řekl Tomovi,že klidně může jít,že si něco musim zařídit. ,,To je jedno,stejně teď něco mam," odpověděl mi klidně Tom.
Rozhlížel sem se do všech stran,ale Katrin nikde,čekal sem až do čtyř,pak sem to vzdal a šel domů-zase s blbou náladou,jak jinak.Jenže 2 bloky od baráku vidim Katrin s ňákym klukem,tak to mě dostalo,šel sem nenápadně blíž a co nevidim....Tom! Je prostě lepší,ten sbalí každou! Snažil sem se zase nenápadně odejít,jenže Tom si mě všimnul,tak sem se se slzama v očích rozběh domů a on běžel za mnou ,,Bille,počkej!"....,,Já nevěděl,že je to vona!".... ,,Promiň!"..Tak tohle sem od Toma vážně nečekal-omluvu.Zastavil sem se,utřel si slzy a počkal na něj. ,,To je jedno,asi ještě musim holt čekat na tu pravou." Šli sme spolu domů a Katrin sme tam nechali stát jen tak,jak si zaslouží.
Teď vim,že i přes to všechno lepšího bráchu ani mít nemůžu.....

Nahý Bill :-O

5. ledna 2007 v 17:48 | Rockerka |  => Jednodílný <=
PS:sorráč za ty chyby jo?
Nahý Bill
Byl pátek ráno. Večer se bratři opili jako děla, takže se jim těžko stávalo s opicí. A k tomu ještě museli to školy. Horko těžko vstali z postele. Bill si šel namalovat oči a Tom se šel najíst. Když byl čas, vydali se na cestu. Chvíli stáli na zastávce a po pár minutách přijel autobus.
Když dorazili do školy, čekala na ně jejich parta. Tom měl mít druhý den svátek tak to chtěli pořádně oslavit. Bill věděl, že máma nebude o víkendu doma tak uspořádali mejdan. Samozřejmě pozvali Gustava s Georgem, pár kámošů a nesměli chybět žádný holke tykže jich pozvali nejmíň deset.
Po škole se všichni dohodli kdy mají přijít. ,,Takže v osm u nás´´ Řekl Tom a šel do města koupitnějaké potřebné věci na párty.
Přišli domů a dali se do velkého upravování. Línému Tomovi se nechtělo tak mu to Bill odpustil když má ten svátek. Zatím co Tom sledoval celou dobu telku, pilný Bill upravoval celý dům. Nakonec se ještě šli převlíct a párty mohla začít.
Bylo osm.....půl devátý.......devět.....,,No podle mě se na nás vyjebali´´ řekl uraženě Bill a Tom s ním souhlasil. Tak si řekli, na co budou zhůru a šli si lehnout.
Okolo půl dvanáctý slyšeli nějaký hlasy, které se stále víc blížili k jejich domu. ,,Bille mám strach´´ říká Tom. ,,Kdo to může být, vždyť sem přeci zamkl dveře a máma se má vrátit až za dva dny´´řekl Bill. ,,Bille já sem na tom podobně´´. Tom vstal z postele a vlezl si do postele k bratrovi.
Za pár minut se otevřeli dveře a kdo v nich nestojí??? Všichni ti, kteří měli přijít na párty. Nejdřív bylo velké ticho jako v hrobě, nakonec se dali všichni do velkého smíchu. No, kdo by se nesmál, když by viděl dvojčata Kaulitzovi v jedné posteli, z které jim byli vidět jen střapaté hlavy.
Bill s Tomem se oblékli a šlo se na věc. Z domu se ozývali výkřiky, hudba a jekot opilích děcek. Byl z toho pořádný zmatek, ale to bylo ještě v pohodě.
Nad ránem okolo čtvrté všichni kvalitně napití šli hrát PRAVDA-ODVAHA. Hra se vyvíjela celkem dobře. Pak přišla řada na Gustava, který dal Billovi zákeřný trest. ,,Hey, Bille udělej nám pořádný striptýz!´´. Ale Billovi to nedělalo žádný problém a šel na věc.
Pomalu si sundával bundu, tričko a nakonec zůstal do půlky těla nahý. Odhodil věci na zem a šel do kuchyně. Všichni na sebe nechápavě koukali. Po chvíli přišel Bill se stoličkou v ruce. Hodil ji na zem a začal se okolo ní kroutit jako pravý striptér. Všichni se dobře bavili a povzbuzovali Billa aby se svlíkl do naha. Seskočil ze stoličky a pomalu si začal rozepínat zip na riflích. Rifle byli už dole, chyběl už jen jeden kus oblečení a..... ??No tak Bille dělej, máš co ukázat.´´ V tom to přišlo. Všichni viděli Billa v celé své nádheře jak ho bůh stvořil. Bill začal pobíhat po celém bytě uplně nahý. Všichni na něm mohli oči nechat. A ne jen d´holky. Začal ječet a všechny věci vyhodil z okna ven, sebral flašku a napil se. No ale sklaplo mu. Viděl co nikdo nečekal. Někoho kdo tam neměl co dělat. Dveře se otevřeli a v nich stála mám Kaulitzová. Nikdo ji nečekal a ani ona nečekala tohle. Stála tam jako opařená. Po chvíli se vzpamatovala, dala Billovi ručník aby si HO Bill schoval a potom se rozkřičela ,,Všichni pryč!!! Okamžitě vypadnětě!!! V životě vás tady nechci vidět!!! Zmizte a modlete se abych to neřekla vašim rodičům!!!´´ Když všichni odcházeli opilí Georg ukázal ještě na mámu prostředník a prásknul dveřma. Máma se málem převrátila. Poslala syny, aby si šli lehnout a dala se do uklízení.
Ráno bratři vstali a Tom jako první vypálil do kuchyně, nebo jeho žaludek umíral hlady. Sešel ze schodů a v kuchyni uviděl mámu. S velkým nádechem vešel a pozdravil ji. Pak spustil ,,Mami vim že sme to přehnali a chcem se ti omluvit, ale to všechno zorganizoval Bill.´´ Posadil se na stoličku a čekal na maminčin rozsudek. Máma zadívaně poslouchala Toma a řekla ,,Zlatíčko moje milované, co jste provedli, co vám mám odpustit???´´ Tom zůstal zticha. Zamyslel se nad něčím a nakonec si sám pro sebe řekl. Proč musím míttakový debilní sny zrovna já???

Billik brečí!!!

5. ledna 2007 v 17:35 | Rockerka |  Bill Kaulitz
mno lidi tagže to první je fotomontáž a to ostatní ne a je to obojí faaaaaaaagt rozkošný nejvíc jak se dá....
a ted brečí doopravdy na předávání ECHO :-)
a tady má dokonce i Tomíno na krajíčku...

Francie+good mix songů

5. ledna 2007 v 17:19 | Rockerka |  VIDEA
mno ..uvidíte sami
loooool tag co vy na to :_D

Lol vůbec nefí vo co go chudáčci :-D

4. ledna 2007 v 20:34 | Rockerka |  VIDEA
no tag lidi asi se málem počurate jak já ale to je detail :-P moc se omlouvám za špatnej obraz líp o nešlo sehnat moderuje to Robo Mikla (slovenskej účastník superstar) no prostě jukněte .-)

NEKLIKEJ NEKLIKEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. ledna 2007 v 20:59 | Rockerka
Jestli, že jsi klikl/a nebo si to viděl/a , musíš si tohle dát na blog!!!Jestli že ho nemáš udělej si ho, jinak do 7 dní zemřeš!!!

NEKLIKEJ KUA NE!

2. ledna 2007 v 20:48 | Rockerka
Tak k tomuhle článku mi musíš rychle napsat něco do komentářů,nebo budeš mít neštěstí
Rychle si to zkopči na svůj blog a pokračuj dál jinak tě čeká veliké neštěstí.
Pozor není to sranda a pod mně napiš svůj odkaz a napište do komentářů že jste si to vzali!

NEKLIKEJ!!KUA NEKLIKEJ

2. ledna 2007 v 20:44 | Rockerka
NEKLIKEJ no a vidíš je pozdě!! si v prdeli!!

NEKLIKEJ!!

2. ledna 2007 v 20:38 | Rockerka
Jestli, že jsi klikl/a nebo si to viděl/a , musíš si tohle dát na blog!!!Jestli že ho nemáš udělej si ho, jinak do 7 dní zemřeš!!!

Pro dobrotu na žebrotu ..wow

2. ledna 2007 v 19:32 | Rockerka |  => Jednodílný <=
Ráno když sem se zbudil. Šel sem do koupelny. Brácha byl už překvapivě vypraveném, tak sem měl aspoň jednou volnou koupelnu a měl ji sám pro sebe. Jako každém den sem se šel osprchovat, vyčistit zuby, došel sem si na záchod a navoskoval čili upravil sem si svoje dready. Dneska mi dotrvalo nějak dýl než jindy. Což mě překvapilo. Snídani sem si musel udělat sám, páč Bill na mě poslední dobou kašle. Dneska sme s Billem nebyli ve svý kůži, tak sme se stihli rafnout už ráno kuli blbosti.
,,Hele brácha kde je prosimtě chleba.", zeptal sem se
,,Co se mě ptáš proboha, ty děláš jako bys to nevěděl."
,,Jak to můžu vědět, když ty když něco hledáš tak převrátíš celej barák vzhůru nohama."
,,No a??? Tim si chtěl říct coo???."
,,Aby ses nad sebou trocha zamyslel. Každém ti donekonečna nebude lítat za pedelem a furt po tobě uklízet."
,,Tos bratříčku přehnal."
Myslel sem, že už bude vše v pohodě. Podíval sem se na Billa, ale měl pěkný nervy. V tom mi přilítla facka.
,,Co blázníš???"
,,Teď se zas nad sebou zamysli ty. Nemysli si, že když seš o 10 minut starší, že seš king."
Sebral sem se a odešel na busovou zastávku. Byl sem z toho blba uplně na prášky. Tak sem si neobvykle zapálil. Všechno bylo v pohodě, až na tu chvíli, kdy šla kolem máma. Nestihl sem to típnout tak mi porád vypálila druhou. No dobrý řek sem si. Za chvíli přišel Bill.
,,Tak co bratříčku dostals???"
,,Drž hubu."
,,Ale ty chudáčku."
,,Drž hubu vole ti řikám."
,,Ale Tomíček je nasranej."
,,Jo je."
,,To je teda mazec."
,,Kurva brácha neser mě nebo ti ji vypálim taky."
V tom přijel bus. Za tuhle chvíli sem mu byl vděčnej, protože ještě chvíli a Billa bych musel zabít.
Ve škole všechno probíhalo hladce, až do tý osudný chvíle, která mě a Billoj na pár měsíců možná i roků změnila život. Od tý doby co sme se stali v Německu slavnými, ve škole se dost lidí spiklo proti nám a jen pár lidí stálo při nás včetně Andrease.
Po škole:
S Billem sme se udobřili a šli na oběd do školní jídelny. Byla vzdálená asi 100 m od školy. Před jídelnou na nás čekal Andrea. Na obědě sme pokecali jak se věci mají. Po obědě sme před jídelnou viděli dva kluky od nás z ročníku jak vydíraj ňákýho malího klučinu. S Billem sme zasáhli a to byla ta osudná chvíle.
,,Hey, nech ho bejt.", zasáhl sem.
,,Nebo jako coo???"
,,Nebo ti rozbiju hubu."
Pustili ho a vrhli se na mě.
,,Hey, prcku poběž ke mně.", zavolal ne něj Bill.
Ten malej přiběhl vyděšenej k Billoj a Bill ho obejmul.
,,Klid to bude v pořádku.", řekl Bill.
Já se tam snažil ubránit těm dvou kreténům. Byli to jedni z těch co mě a Billa nesnášeli.
,,Hey, Bille rychle už to nezvládám.", zavolal sem.
Byla z toho pěkná rvačka. V tom šli kolem asi tři učitelé. Začali na nás řvát. Ty dva kreténi řekli:
,,To oni si začli."
,,Ne, co kecáte, to nejni pravda.", řekl Bill.
,,Nelži ty vole, tak to řekni, že ste tady vydírali toho mylího.", řekli ty dva.
,,Cože???", zděsili se učitelé.
V tuchvíli byla moje a Billova tvrzení k ničemu. Neměli sme svědky, prostě nikoho. Všechno se začalo řešit. Okamžitě zavolali mámě. Ta to dala vědět tátoj a běhěm 20 minut byli ve škole. Začli tam na nás řvát. S Billem sme se snažili vysvětlit jak to bylo, ale marně. Škoda, že s náma v tu chvíli neby Andy.
O týden později:
Po tom incidentu sme byli s Billem na dně. Nechápali sme, proč nám to nikdo nevěří. To sme nevěděli, že tohle je poslední den kdy vydíme zbytek naší kapely a Andyho. S Andym sme se rozloučili jen tak letmo jako každém den. Georga a Gustava sme prozměnu neviděli vůbec. Přišli sme ze školy domů a teď ten šok. Nějací lidé nás naložili do auta a odvezli. Když sme dorazili, všude na oknech byli mříže a ostraha.
,,Co se děje???", ptám se
V Tu chvíli se s Bille dozvídáme tu nejhorší věc v našem životě.
NAŠE MÁMA NÁS NECHALA ZAVŘÍT DO PASŤÁKU ZA TO CO SME NIKDY NEUDĚLALI!!!!

Smoooolnej den

2. ledna 2007 v 19:20 | Rockerka |  => Jednodílný <=
Je krásný letní den,Bill se probudí o pul 10 ráno,jde se namalovat,udělat si účes a vzbudí Toma.Než se upraví tak Bill udělá snídani.Kluci se nají a Tom se zeptá:"Hej brácha!Co kdyby sme dneska někam vyrazili?Je tak krásně a nemáme co dělat…"Bill se mírně usměje a přikývne.Kluci se vypraví a ve 2 hodiny už vychází z domu
Jak si tak jdou jakousi ulicí oči jim utkví na jednom baru.Tom zahrká penězma v kapse a mrkne na bráchu.Ten to pochopí a spolu zamíří ke dveřím.Pomalu jdou dovnitř "vypadá to tu dobře,eště jsme tu nebyli" pomyslí si Tom.Bill hned zamíří k volným barovým židlím."Co si dáte?"zeptá se barman.Tom se podívá na Billa a řekne "něco pořádnýho,to je jedno co…..".Za chvilku už před něma stojí dvě skleničky."Tak na co??"zeptá se Bill "na holky" odpoví Tom s úsměvem na tváři,kopne nápoj do sebe a objedná další a pak další a další a další a dašlí…….
Za chvilku už kluci leží na baru a Bill zhodnotí situaci:"Jako už by to stačilo brácha…škyt….nemyslíš???"Tom se na něho ospale podívá "zaplatíme"řekne barmanovi!Ten podá Tomovi účet… "Cožeeeee??????????"Vytřeští oči Tom "si ze mě děláte srandu!!!!!!!"podá účet Billovi "…sakra Tome,tolik asi nemáme co?" zeptá se opatrně Toma.Ten jenom zakroutí hlavou a podívá se na barmana co on nato "Tak hoši,nemáte?Takže nástup do kuchyně nebo volám policajty!" Dvojčata se na sebe bezmocně podívají,slezou nemotorně ze židlí a barman je vede do kuchyně. "Takže ty" a ukáže na Billa "ty zůstaneš tady a umyješ tu hromadu nádobí.A ty"mrkne na Toma "ty se vrhneš na záchody a vytírání podlah" barman se pousměje "A vše se bude lesknout" Bill s Tomem se zase na sebe znechuceně podívají,takovýhle práce přímo nesnáší. "Sakra,zničím si nehty"řekne naštvaně Bill. "nestěžuj si brácha,můžem si za to sami…"zauvažuje Tom,ale rychle se odebere ke své práci,protože vidí Billův naštvaný obličej.Kluky to vůbec nebaví a tak jim to hrozně trvá.Billovi to nádobí snad vůbec neubývá.Po hodině práce přijde barman "už byste mohli být hotovi"řekne.Když uvidí že kluci mají sotva půlku práce za sebou a Tom zrovna sedí na zemi a nic nedělá,strašně se naštve a začne po nich řvat" "Jako jestli si myslíte vy dva frajeři,že tu budete chlastat zadarmo a normálně vám to projde jen proto,že jste z nějaké podělané kapely Tokio Hotel,tak se ďábelsky mýlíte!!!!!!" chytne dvojčata za trička a táhne je pryč.Lidi co jsou v baru se jen pochechtávají.Tom si eště všiml hloučku vcelku hezkých holek,který se na ně dívali a už i s Billem leží před barem na chodníku."A opovažte se tu eště někdy ukázat parchanti!!To si mě pak nepřejte….!"eště si zařve barman a práskne za sebou dveřmi. "HeHe,ten to nějak prožívá" rozesměje se tom a při tom si oprašuje oblečení!Bill se první podívá na svoje nehty,potom na špinavý oblečení.Trochu se opráší a něco ho napadne:?Tome my sme ale magoři….vždyť on by na nás ty policajty nezavolal!To by z toho měl problémy aj on!!Přece nám prodal chlast a nám eště nebylo 18…!"Dvojčata se rozesmějou,pomůžou si oprášit oblečení a jdou pomalu domů. "To byl zase jednou skvělej den…" směje se zrovna Tom Billovýmu líčení umývání nádobí…

Loveline :-D

2. ledna 2007 v 19:14 | Rockerka |  => Jednodílný <=
To jednoho dne dorazí Bill Kaulitz do šatny zase poslední, protože si v autě zapomněl svůj batoh s vlastními kosmetickými přípravky. Ostatní členové kapely by to neřešili, ale Bill je v těchto věcech přeci důsledný a nikdy by nepřipustil, aby ho někdo líčil něčím, co nemá odzkoušené. Navíc stejně razil heslo, že nejlepší maskér je stejně on sám.
Kluci ho sjedou otrávenými pohledy a Georg se podívá na hodinky, aby zjistil, jak dlouho se ještě bude nudit, než koncert začne. Protože tyhle dlouhé chvíle nebaví nikoho, začne Tom jen tak plácat, zatímco Bill už se pomalu líčí: "To jsem se tak včera díval na Vivu, protože jsem se děsně nudil..."
"Vážně?" skočí mu do řeči Gustav, "vždyť jsi mi včera tvrdil, že vůbec nemáš čas!"
"No to bylo až potom," vysvětluje Tom a pokračuje: "Tak tam bylo to Loveline. No víte, kluci, jak tam ty infantilní holky píšou svý jména a svejch kluků a ono jim tam vyleze, na kolik procent se k sobě hoděj a pak tam jsou ještě napsaný ty kecy okolo?"
"No vim, co to je," přikývne Gustav.
Bill oddálí řasenku od oka a naslouchá.
"Tak už jsem si docela zvykl, že tam čas od času bejvá i mý jméno s ňákou holkou, ale včera, kluci, teď se držte!" Chvilka napětí pro všechny, Bill si nervózně poposedne. "Včera tam bylo TOM+BILL!"
Gustav a Georg vybouchnou smíchy, Tom se hrdě napřímí a Bill hlasitě polkne. Všichni se na něj podívají a on špitá: "Kluci, to jsem tam napsal já..."
"Cože? A proč jako?" ptají se ho. "No, já chtěl vědět, jestli se k sobě fakt tak hodíme..." přiznával barvu Bill.
"Ty deBille, teď si musej všechny mý fanynky myslet, že dělám do vlastního bráchy!" křičí znechuceně Tom.
"Neboj, to určitě vypadalo, jako když si někdo dělá legraci!" uklidňuje Toma Gustav.
Georg se ptá: "No a co vám vyšlo?"
Bill hrdě odpoví: "Sto procent! Láska na celej život! Tom je pro mě prej ten nejlepší partner a mám se ho držet jako klíště!"
"No to mám radost," protočí Tom panenky a dál se incident neřeší.
O týden později na jednom rozhovoru se moderátor ptá: "Na Vivě v Loveline se jednou objevila jména Tom a Bill, co vy na to?"
Bill se rozzáří: "To jsem psal já!"
Tom složí hlavu do dlaní a naříká: "To chtěl říct, že si někdo dělal legraci!"
Bill vycení zuby: "No, to jsem přesně chtěl říct!"